Aanleg bouwgrond keuken Bharang

Cheque uitreiking van OSA voor keuken Bharang

In februari 2023 kregen wij een subsidiecheque uitgereikt door Joop de Vries, penningmeester van Ontwikkelings-Samenwerking Aalsmeer (OSA).  Luci Beumer-Persoon nam namens onze stichting de cheque van 1.250 euro in ontvangst.

Mooie donaties

Door onze stichting was al een bedrag van 1.250 euro ingezameld voor de aanschaf van een keuken, keukengerei en de aanleg van een moestuin voor de school in Bharang. Wij hadden hiervoor een mooie giften ontvangen van de Open Hof kerk Aalsmeer en particulieren. De OSA heeft dit ingezamelde bedrag nu voor ons verdubbeld.

Op dit moment wordt de grond rondom de school bouwrijp gemaakt voor de moestuin en de keuken.

Mocht u informatie willen over OSA kijk dan op de website: www.osa-aalsmeer.nl

 

Aanleg bouwgrond keuken Bharang

Grondwerkzaamheden aanleg keuken Bharang

Uitreiking cheque van OSA aan Luci

Uitreiking cheque van OSA aan Luci

Kinderen in het klaslokaal in Bharang

Kinderen in het klaslokaal in Bharang

 

 

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *