Mooie donaties

In oktober hebben we een aantal mooie donaties ontvangen. Onze voorzitter Luci Beumer-Persoon heeft na 47 jaar afscheid genomen van haar werk bij de gemeente Aalsmeer. Tijdens haar afscheid heeft zij geen cadeaus gevraagd maar een donatie voor onze stichting. In totaal heeft zij hiermee ruim 1000 euro opgehaald. Een prachtig bedrag  wat ingezet wordt voor ons nieuwe project: 90 kookstoven voor de bewoners van van Tobang.

Ook kon, in oktober 2021, het winkelend publiek van de Albert Heijn in Kudelstaart hun flessenbonnen doneren aan onze stichting. Hiermee is ook een mooi bedrag opgehaald van 181,70. Ook dit bedrag komt te goede aan de kookstoven voor de inwoners van Tobang.

Luci, Albert Heijn Kudelstaart en iedereen die een flessenbon heeft gedoneerd van harte bedankt.

 

 

 

 

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *